ساخت جکوزی خانگی

نقراب


مرحله 1: پیدا کردن مبل های قدیمی

در ساخت جکوزی خانگی ستون فقرات از جکوزی خواهد بود که دو مبل. آنها خواهد شد بسیاری از ساختار ارائه خواهد شد و صندلی اصلی وان آب داغ خود را. من پیشنهاد می کنم که به یک موسسه خیریه فروشگاه جهان سوم، بازار دست دوم فروشی های محلی و یا شاید محل های دفن زباله را پیدا مبل قدیمی خود را. اساسا هر مکان که دارای مبلمان قدیمی ارزان.

شما می توانید برای ساخت جکوزی خانگی برخی از ویژگی های هستند که اغلب به در مبل، که مهمترین آنها یک چارچوب قوی و یک تماس بالا نگاه نه به دنبال. شما را به مبل باید به عنوان قوی به عنوان ممکن است، بسته به اندازه از جکوزی خود آنها را مجبور به تحمل بار از کوچک به ماشین با اندازه متوسط. به این دلیل که در مبل پا ایستاده و یا بالادست یک ایده بد (مگر اینکه شما می توانید پاها تا مبل تخت نشسته بر روی زمین حذف). پشت بالا می آید در بازی زمانی که پر کردن وان جکوزی خود، بدیهی است که پایین ترین نقطه از مبل های خود را در سطح آب حداکثر تعریف، این را به عنوان بالا که ممکن است تا هر کس می تواند نشستن به راحتی مستغرق.

ساخت جکوزی : در مرحله دوم که می خواهید ضخیم بالش شما می توانید پیدا کنید، وزن تمام آب فشرده سازی آنها را فوق العاده بسیار بنابراین شما می خواهید به اندازه کوسن برای شروع با که ممکن است. به خاطر داشته باشید مبل خواهد شد با ورق لاستیکی پوشیده شده و هرگز خیس خواهد شد، بنابراین مهم نیست در همه اگر آنها کثیف، زشت هستند و یا دیگر معایب لوازم آرایشی و بهداشتی. ساخت جکوزی خانگی تاریخ و زمان آخرین اما نه کم، شما نیاز به انتخاب دو مبل که از ابعاد مشابه هستند. لازم نیست (اگر چه آن چیز را آسان تر) به مبل های یکسان اما مطمئن شوید که اگر قرار دادن یک مخالف دیگر آنها یک مربع تقریبی تشکیل می دهد.


مرحله 2: زمینه

ساخت جکوزی خانگی : تصمیم بگیرید که در آن شما می خواهید برای ایجاد جکوزی ، در مورد دسترسی آسان به آب و زهکشی فکر می کنم . به طور کامل رفت و برگشت طبقه به حذف هر گونه بیت از سنگ تیز ، شیشه و یا هر آنچه که ممکن است وجود داشته باشد که می تواند اشک و خارجی در وان جکوزی خانگی شما می شود. آنچه من انجام دادم رفت و برگشت طبقه و سپس قرار دادن یک مربع فرش ارزان است. که به باغ پرنیان ساده نیز هست، اما کثیف به سرعت پس از باران و گل رو به آن شد.

پس از آماده سازی در نقطه ای، مبل های مخالف یکدیگر با فضای کافی بین آنها را به راحتی رسیدگی به پاها از مردم در هر دو مبل . اگر شما آن را گسترده ، نقطه وسط "نیز یک صندلی جکوزی آرزو برای مهمانان بلندتر باشد ( مهمان کوتاه تر در آن غرق خواهد شد! (.


مرحله 3: ساختار (I)

با مبل های خود را در محل به برخی از چوب و ایجاد یک جعبه مربع در اطراف مبل. ضمیمه چوب به مبل با استفاده از هر روش را دوست دارید، ناخن، پیچ و یا حتی چسب. این لیگامانها می تواند سطحی از آنجایی که آنها نمی خواهد که به نگه داشتن وزن و فشار آب، تحمل بار تسمه خواهد شد که برای استفاده می شود.


گام 4: پر کردن سوراخ

ساخت جکوزی خانگی در بسته بندی خود را در مبل نگاه و تصور پر کردن آن با آب است. فکر می کنم در مورد که در آن مکان آن بیشترین فشار بر ورق پلاستیکی اعمال کنند. به عنوان مثال در نزدیکی کف، که در آن بسیاری از مبل فضای باز است. نقطه دیگر می تواند اتصال از دسته صندلی و تخته، چوب، مگر اینکه مبل خود را کاملا راست است (که می تواند ایده آل ) شما یک شکاف وجود دارد. پر کردن هر شکاف با مواد محکم پیدا کنید، من استفاده می شود کاشی و اسپری فوم پلی اورتان . شما می خواهید این شکاف را پر به بهترین شکل ممکن برای از بین بردن مکان هایی که ورق پلاستیکی باید برای نگهداری به آب بدون حمایت از یک سطح جامد . مکان دقیق که در آن این لازم بسته به مبل شما متفاوت خواهد بود خواهد بود، اما شما هرگز نمی تواند به اشتباه با گرفتن یک قوطی های پلی اورتان و اسپری همه چیز!