ساخت استخر فایبرگلاس

نقراب


برای همین بعضی از شرکتهای سازنده اصولا به نکات مهم در ساخت استخر دقت کافی نمی کنند.بنابراین توصیه می شود حتما در پروژه های ساختمانی مانند ساخت استخر، به هیچ وجه این مرحله را دست کم نگیرید و دقت کافی را بر تمامی مراحل آن داشته باشید. یکی از مهمترین مشکلاتی که ممکن است بعد از ساخت استخر فایبرگلاس به آن بربخورید، چکه کردن آب و در نتیجه کم سطح آن است. شما ممکن است تمامی سطح را بررسی کنید اما نتوانید عیبی که باعث این مشکل شده است را پیدا کنید.پس باید چه کاری انجام داد. در این مقاله ساخت استخر ما میخواهیم این راهکار رابه شما آموزش دهیم. پس نقراب را دنبال کنید.

. مرحله اول – همه اتصالات به کار رفته را بررسی کنید

در این مرحله، توصیه میشود که تمامی اتصالات بین لوله ها را با دقت بررسی کنید. برای اینکه بهتر بتوانید اتصالات استخر را بررسی کنید، میتوانید از یک آینه کوچک استفاده کنید تا مکان هایی که دسترسی دید سخت تری نسبت به بقیه دارند را بررسی کنید. همچنین میتوانید از رنگ تشخیص نشت و چکه برای پیدا کردن منبع آن استفاده کنید.

مرحله دوم – برای تعمیر از اتصالات بهینه ساز استفاده کنید.

هنگامی که توانستید محل نشت و چکه آب را پیدا کنید، باید سریعا اقدام به تعمیر آن کنید. در قدیم برای تعمیر چکه و نشت آب، قسمت اتصالات را برداشته و یک لوله جدید جایگزین میکردند اما حالا از بهینه ساز های اتصال برای تعمیر استفاده میکنند که به مراتب هزینه های کمتری نسبت به قبل دارد. برای اینکار بهتر است از یک شرکت معتبر مشاوره بگیرید.

اما چگونه از نشت و چکه کردن آب جلوگیری کنیم

در سال 2001 هنگام ساخت استخر فایبرگلاس و نصب آن، از یک دستورالعمل خاص پیروی می گردید اما بعدا مشاهده گردید که این دستورالعمل دارای مشکلاتی در بعد از ساخت این استخر می شود. هر دفعه که یکی از مشکلات توسط متخصصان رفع میگردید، یک مشکل جدیدی ایجاد می شد که در نهایت فرآیند و دستورالعمل نصب و ساخت استخر فایبرگلاس دوباره بازنویسی گردید.

در این چند سال اخیر یک متودولوژی نصب استخر فایبرگلاس ایجاد گردید که Rhino-Loc نامیده میشود. در این متودولوژی تمامی مشکلات هنگام ساخت استخر فایبرگلاس رفع گردیده و یک دستورالعمل جامع و بدون ایراد البته تا اینجا، نوشته شده است.یکی از مواردی که دراین دستورالعمل بیان شده است، چگونگی نشت آب هنگام ساخت استخر است.

برای همین توصیه میشود که حتما تمامی دستورالعمل های مربوط به ساخت استخر فایبرگلاس را مطالعه کرده و همچنین قبل از اقدام با یک شرکت متخصص در این حوزه مشورت کنید.

ایمکس

فیلتر شنی ایمکس

پمپ استخری ایمکس

فیلتر کارتریجی ایمکس

استخر بی پایان

کلرزن خطی ایمکس

کلرزن نمکی ایمکس